Decyzją Pani Dyrektor strona internetowa szkoły zmienia administratora i lokalizację.

Nowe wiadomości z życia szkoły znajdziecie pod adresem:

spstaswiny.edupage.org

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy pod nową lokalizację.

Jednocześnie pragnę poinformować, że dotychczasowa strona będzie dostępna jako archiwum pod adresem www.staswiny.szkola.pl

Dziękuję wszystkim za wieloletnią współpracę.

Ryszard Baranowski

Spotkanie z rodzicami nagDnia 13.09.2016r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z rodzicami.Na początku nowa Pani Dyrektor Lidia Popczyńska przywitała serdecznie rodziców i zapoznała ich ze swoimi planami na dalsze funkcjonowanie placówki. Po zebraniu ogólnym odbyły sie rozmowy w klasach z wychowawcami, gdzie omawiano bieżące sprawy. W każdej klasie zostały dokonane wybory do Rady Rodziców.

Rada Rodziców w roku szkolnym 2016/2017:

1. p.Anna Kuncewicz

2. p.Agnieszka Murach

3. p.Robert Ośka

4. p.Marzena Dorbach

5. p.Anna Żołyniak

Przewodniczącą Rady Rodziców została p.Marzena Dorbach.

Izabela Puka

Emilia Pływacz

Konkursy 2015 16 nagNasi uczniowie chętnie uczestniczą w konkursach i zdobywają nagrody oraz wyróżnienia.

W konkursie organizowanym przez PCPR w Giżycku pod hasłem "Rodzina, tu wszystko się zaczyna”

II miejsce zdobyła Oliwia Baran z klasy IV

III miejsce Weronika Wołodko z klasy VI

wyróżnienie otrzymała Wiktoria Puka z klasy IV

Pozegnania czas nag„Ale póki jeszcze jesteśmy razem, póki nie rozdzielił nas ostatni dzwonek, póki nie powiedzieliśmy sobie do zobaczenia, póki nie skończył się ostatni dzień w szkole - podziękujmy wszystkim tym, którzy byli z nami i troszczyli się o nas najlepiej, jak umieli, dzielili razem z nami radości i smutki, strofowali i motywowali do lepszych ocen, cieszyli się z naszych osiągnięć... "

Maly ornitolog nagWiosną klasa III przystąpiła do realizacji zadań na konkurs "Mały ornitolog". Należało w ramach projektu: wędrować w naturalne środowisko,  poznawać życie i zwyczaje ptaków, podpatrywać i słuchać, wykonać zdjęcia i opisać wszystko w minimum trzech fotoreportażach. Więcej na ten temat w zakładce Projekty. Wykonaliśmy wspaniałą pracę w formie aktywności sportowej z wykorzystaniem lornetek i aparatu fotograficznego. Otrzymaliśmy jedną z nagród głównych przyznaną przez Panią Alicję Szarzyńską i Wojciecha  Tańskiego z Olsztyńskiego Centrum Edukacji Ekologicznej.

Październik 2019