Zaloguj
Zarejestruj

Start

Szkoła

Projekty

Galeria

Rekrutacja 2016

Kreatywnie

Archiwum

Aktualności

Tydzien czytania nag„Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości  swojego dziecka,  oprócz okazywania mu miłości i przytulania, jest codzienne  głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji.”

Jim Trelease, autor „Podręcznika  głośnego czytania”

Nasza Szkoła uczestniczy od wielu lat w ogólnopolskiej akcji pn. "Cała Polska czyta dzieciom". W tym roku hasłem przewodnim było „Czytanie łączy pokolenia”. W propagowaniu tej akcji wsparli nas rodzice, gdyż to dzięki ich obecności, dzieci miały możliwość wysłuchania wielu wspaniałych bajek i baśni oraz mogły na chwilę przenieść się do magicznego, bajkowego świata.  Dzieci patrząc na czytające mamy i tatusiów mają dobry wzór do naśladowania. W Tygodniu Czytania naszą akcję wsparli: p. Justyna Jaworska, p. Bogumiła Brumer, p. Ewa Nadziak, p. Anna Kuncewicz oraz p. Marzena i Tomasz Dorbach.

 

Bardzo dobrym uzupełnieniem tego tygodnia były dwa przedstawienia, wystawione przez uczniów naszej szkoły, które mieliśmy możliwość obejrzeć: musical „Królowa Śniegu”, a także układ taneczny „Anioły i Demony”. Oba wywarły na uczniach ogromne wrażenie i wszyscy oglądali je z wielkim skupieniem. Swoją wizytą zaszczyciły nas również panie policjantki: Iwona Chruścińska oraz Edyta Zalewska, które w związku ze zbliżającymi się wakacjami, przypomniały podstawowe zasady bezpieczeństwa. Tłumaczyły naszym podopiecznym, w jaki sposób mają spędzać czas wolny, aby uniknąć wszelkich niebezpieczeństw.

Emilia Pływacz

 

logo JS

Kalendarz

Marzec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie