Konkursy 2015 16 nagNasi uczniowie chętnie uczestniczą w konkursach i zdobywają nagrody oraz wyróżnienia.

W konkursie organizowanym przez PCPR w Giżycku pod hasłem "Rodzina, tu wszystko się zaczyna”

II miejsce zdobyła Oliwia Baran z klasy IV

III miejsce Weronika Wołodko z klasy VI

wyróżnienie otrzymała Wiktoria Puka z klasy IV

Konkurs plastyczny organizowany przez Gminę Miłki "Drzewo genealogiczne”

I miejsce Weronika Wołodko z klasy VI

II miejsce Amelia Kukis z klasy VI

Wyróżnienie za pracę plastyczną w kategorii klas I-III "Rodzina tu wszystko się zaczyna” otrzymała Maria Wołodko z klasy I

W konkursie plastyczno-literackim  na wykonanie przepisu "Smaki mojego dzieciństwa”  realizowanym w naszej szkole w ramach  projektu "Jedzmy odpowiedzialnie ”

Klasy IV-VI

I miejsce zajęła Weronika Wołodko z klasy VI

II miejsce Wiktoria Puka z klasy IV

III miejsce Emilia Bednarz z klasy V

Klasy I-III

I miejsce Roksana Wysocka z klasy II

II miejsce Aleksandra Kukis  z klasy II

III miejsce Alan i Natan Chodań z klasy III

Konkurs organizowany Mazurski Związek Międzygminny - Gospodarka Odpadami „Rady na odpady”

wyróżnienie zdobyła Magda Bogdańska z klasy VI.

Uczennice: Aleksandra Dorbach z klasy V, Amelia Kukis i Martyna Wąsiakowska z klasy VI zakwalifikowały się do drugiego etapu  XIII Olimpiady Ekologicznej Szkól Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich. Dziewczyny musiały zaprojektować  i wykonać broszurę informacyjną nt. „OZE - czy wszystko o nich wiesz?” Do Finału olimpiady spośród 700 uczestników dostało się 60 najlepszych w tym nasze uczennice z klasy VI  Martyna Wąsiakowska i Amelia Kukis.

Izabela Puka

Kwiecień 2019