Zaloguj
Zarejestruj

Start

Szkoła

Projekty

Galeria

Rekrutacja 2016

Kreatywnie

Archiwum

Aktualności

Pozegnania czas nag„Ale póki jeszcze jesteśmy razem, póki nie rozdzielił nas ostatni dzwonek, póki nie powiedzieliśmy sobie do zobaczenia, póki nie skończył się ostatni dzień w szkole - podziękujmy wszystkim tym, którzy byli z nami i troszczyli się o nas najlepiej, jak umieli, dzielili razem z nami radości i smutki, strofowali i motywowali do lepszych ocen, cieszyli się z naszych osiągnięć... "

Ze łzami w oczach uczniowie klasy szóstej  podsumowali lata swojej nauki w szkole podstawowej, dziękując nauczycielom za wspólne lata. Koniec roku to również  rozstanie przedszkolaków z oddziałem zerowym i trzecioklasistów ze swoja dotychczasową wychowawczynią.

Pożegnaliśmy również Panią Ewę Horoszkiewicz, która w tym roku szkolnym zakończyła pracę i przeszła na emeryturę. Od wielu lat była pracownikiem  szkoły  w ramach podziękowania otrzymała bukiet kwiatów i nagrodę Dyrektora Szkoły.

Tego dnia był i przyjemny moment dla tych uczniów  którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce. Są to następujący uczniowie z klas I-III:

Klasa I

Maria Wołodko

Oliwia Wiśniewska

Klasa II

Katarzyna Sokołowska

Oliwia Urbanowicz

Maciej Bieniek

Roksana Wysocka

Milena Franke

Aleksandra Kukis

Klasa III

Alan Chodań

Natan Chodań

Karolina Wierzchowska

Jakub Dorbach

W klasach IV-VI świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa IV

Wiktoria Puka

Oliwia Baran

Alicja Niedźwiecka

Klasa V

Emilia Bednarz 

Klasa VI

Martyna Wąsiakowska

Weronika Wołodko

Amelia Kukis

W naszej szkole są również uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia w ciągu roku szkolnego. Są to: Amelia Kukis z klasy VI

                           Martyna Pietrzak z klasy VI

                           Karolina Wierzchowska z klasy III

W tym roku szkolnym Rada Pedagogiczna przyznała nagrody za "historyczne wyniki w nauce” Martynie Wąsiakowskiej, która osiągnęła średnia ocen 5,80 i Weronice Wołodko ze średnią ocen 5,63.

Nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia osobiste otrzymały : Wiktoria Żołyniak

z klasy VI, Magda Bogdańska z klasy VI i Aleksandra  Dorbach z klasy V.

 Izabela Puka

 

logo JS

Kalendarz

Marzec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie