Pozegnania czas nag„Ale póki jeszcze jesteśmy razem, póki nie rozdzielił nas ostatni dzwonek, póki nie powiedzieliśmy sobie do zobaczenia, póki nie skończył się ostatni dzień w szkole - podziękujmy wszystkim tym, którzy byli z nami i troszczyli się o nas najlepiej, jak umieli, dzielili razem z nami radości i smutki, strofowali i motywowali do lepszych ocen, cieszyli się z naszych osiągnięć... "

Ze łzami w oczach uczniowie klasy szóstej  podsumowali lata swojej nauki w szkole podstawowej, dziękując nauczycielom za wspólne lata. Koniec roku to również  rozstanie przedszkolaków z oddziałem zerowym i trzecioklasistów ze swoja dotychczasową wychowawczynią.

Pożegnaliśmy również Panią Ewę Horoszkiewicz, która w tym roku szkolnym zakończyła pracę i przeszła na emeryturę. Od wielu lat była pracownikiem  szkoły  w ramach podziękowania otrzymała bukiet kwiatów i nagrodę Dyrektora Szkoły.

Tego dnia był i przyjemny moment dla tych uczniów  którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce. Są to następujący uczniowie z klas I-III:

Klasa I

Maria Wołodko

Oliwia Wiśniewska

Klasa II

Katarzyna Sokołowska

Oliwia Urbanowicz

Maciej Bieniek

Roksana Wysocka

Milena Franke

Aleksandra Kukis

Klasa III

Alan Chodań

Natan Chodań

Karolina Wierzchowska

Jakub Dorbach

W klasach IV-VI świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa IV

Wiktoria Puka

Oliwia Baran

Alicja Niedźwiecka

Klasa V

Emilia Bednarz

Klasa VI

Martyna Wąsiakowska

Weronika Wołodko

Amelia Kukis

W naszej szkole są również uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia w ciągu roku szkolnego. Są to: Amelia Kukis z klasy VI

Martyna Pietrzak z klasy VI

Karolina Wierzchowska z klasy III

W tym roku szkolnym Rada Pedagogiczna przyznała nagrody za "historyczne wyniki w nauce” Martynie Wąsiakowskiej, która osiągnęła średnia ocen 5,80 i Weronice Wołodko ze średnią ocen 5,63.

Nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia osobiste otrzymały : Wiktoria Żołyniak

z klasy VI, Magda Bogdańska z klasy VI i Aleksandra  Dorbach z klasy V.

Izabela Puka

Październik 2019